Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ZVAIGZNES VIRS TALSIEM

Se 25.05.2019 18:00 - Sv 26.05.2019 05:00
Sauleskalna estrāde, Talsi
8.70 - 20.70
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Šodien visām VIP sēdvietām tiek piemērota 40% atlaide, ievadot akcijas kodu: talsi40

Sāc vasaru karsti, muzikāli un grandiozi, atklājot to kopā ar Latvijā populārākajiem un iemīļotākajiem mūziķiem Kurzemes lielākajā vasaras mūzikas festivālā “Zvaigznes Virs Talsiem”, kas norisināsies 25. maijā Talsu Sauleskalna estrādē.

Festivālā notiks kaut kas patiešām grandiozs – uz milzīgas skatuves vienuviet uzstāsies Latvijā populārākās mūzikas grupas - Credo, Tautumeitas, Aija Andrejeva ar grupu, Līvi, grupa Tranzīts, Bermudu Divstūris, atraktīvā grupa Transleiteris, kā arī 2019. gada X Faktors trešās vietas ieguvēji grupa Radio trio.

Katra grupa muzicēs veselu stundu, izpildot savus populārākos hitus. Savukārt grupu uzstāšanās starplaikos publiku izklaidēs un foršu mūziku spēlēs Latvijā populārākais DJ Roberts Lejasmeijers.

Mūzikas festivāls “Zvaigznes Virs Talsiem” ir pasākums ģimenei, tajā uzstāsies mūzikas grupas visdažādākajām gaumēm un vecumiem, kā arī notiks dažādās aktivitātes - pieaugušajiem un bērniem.

Ieeja festivālā būs no pl. 17.30, savukārt īstais šovs sāksies pl. 18.00. Brīnišķīga atmosfēra, jautrība un ugunīgas dejas ilgs līdz pat pieciem rītā.

Mūzikas festivāls būs baudījums gardēžiem, jo tajā varēs nogaršot visdažādākos ēdienus, tiks piedāvāts ļoti daudzveidīgs alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu klāsts, arī stipra kafija un gards alus. Bērniem būs dažādi gardumi - popkorns, saldējums, cukurvate u.c.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā sākot no 8.00EUR, pasākuma dienā 12.00EUR (bērniem līdz 10 gadu vecumam un 1.,2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību ieeja bez maksas).

VIP sēdvietas: Nodrošinās iespēju maksimāli tuvu sēdēt pretī skatuvei, nodrošinās garantētu sēdvietu un labāko skatu uz skatuves māksliniekiem.

25. un 26. maija vārda dienas un dzimšanas dienas gaviļniekiem, uzrādot personas apliecinošu dokumentu, ieeja būs bez maksas!

Biļetes uz mūzikas festivālu “Zvaigznes Virs Talsiem” var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs, degvielas uzpildes stacijās CIRCLE K, kā arī Latvijas pastā.

Uz tikšanos 25. maijā Talsos, Sauleskalna estrādē – vērienīgā mūzikas festivālā “Zvaigznes virs Talsiem”!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ZVAIGZNES VIRS TALSIEM Se 25.05.2019 18:00 Sauleskalna estrāde, Talsi 8.70 - 20.70
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.70 EUR apmērā!

Šodien visām VIP sēdvietām tiek piemērota 40% atlaide, ievadot akcijas kodu: talsi40

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~12h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Ja esi nopircis Rally Liepāja biļeti, tad ievadi unikālo 9 zīmju kodu no Rally Liepāja biļetes, un pērc Talsu Sauleskalna estrādes sezonas atklāšanas festivāla “Zvaigznes virs Talsiem” VIP sēdvietu biļetes (ar pamata cenu 15 EUR un 20 EUR) ar 50% atlaidi! Atlaide darbojas tikai pērkot biļetes internetā.

Norises vieta
Organizators
KOPĀ JAUTRĀK, SIA
Brīvības iela 89 - 6 LV-1001 Rīga